بیمه های طرف قرارداد با بیمارستان:


1) تامین اجتماعی 
بیماران داراری دفترچه بیمه تامین اجتماعی جهت استفاده از خدمات این بیمارستان بایستی دارای دفترچه بیمه دارای اعتبار و کدملی باشد.

2) خدمات بیمه سلامت ایرانیان (خدمات درمانی)
الف : کارکنان دولت
ب : روستائی
ج: بیمه سلامت همگانی
د : سایر اقشار

این بیماران دارای دفترچه بیمه کامپیوتری دارای عکس و اعتبار می باشند که بیمه روستایی جهت استفاده از خدمات در بیرون از استان محل زندگی پس از مراجعه به خانه بهداشت استان و ممهور نمودن به مهرخانه بهداشت می توانند جهت خدمات بستری و سرپائی استفاده نماید .

3) نیروهای مسلح

الف :کارکنان نیروهای مسلح با در دست داشتن دفترچه بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح برای خدمات بستری هیچ گونه فرانشیزی پرداخت نمی کنند اما جهت استفاده از خدمات سرپائی می بایستی 30% هزینه را پرداخت کنند.
ب : نیروی مسلح جانباز :تمام خدمات برای بیماران جانباز و خانواده ایشان (در قسمت بالای دفترچه عبارت جانباز و عائله جانباز مشخص شده است ) رایگان می باشد .

4) کمیته امداد امام خمینی (ره)

افرادی که تحت تکلف این بیمه می باشند با گرفتن معرفی نامه کمیته امداد می توانند مانند سایر بیمه ها از خدمات این بیمارستان در صورت بستری 10%هزینه و در صورت سرپائی 30%هزینه را پرداخت و استفاده نمایند.

5) شرکت نفت
دارندگان دفترچه شرکت نفت با در دست داشتن دفترچه از خدمات بستری و سرپایی بصورت رایگان استفاده می نمایند .

6) بیمه بانک ها
الف : بانک ملت
ب: بانک تجارت

7)بیمه تکمیلی ایران
دارندگان بیمه کوثر با گرفتن تاییدیه ازسایت bt.sums.ac.ir و داشتن بیمه پایه قادر به استفاده از خدمات بیمارستان بصورت بیمه ای می باشند .

8) بیمه تکمیلی کوثرتاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-8-30 23:09        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ